Pulmamess

 

 

10 maailma parimat pulmakleidi disainerit 2024 koos videotega

Virgo Jaani
10 maailma parimat pulmakleidi disainerit 2024- võtke eeskuju ja tehke järgi (koos 2024 aasta videotega ning veebilehtedega)

Pulmakleit – see tähtsaima tähtsusega riideese, mis pruudil seljas ja südames. Kui tahad, et su suur päev oleks tõesti suur ja kõik külalised, kaasa arvatud peigmees, suu ammuli imetleksid, siis pead teadma, kust osta oma unistuste kleit. Või noh, kasvõi ideid saada, sest kleidi peale kogu pulmaeelarvet kulutada vist ka pole mõtet.

Aga vaatame, kes on need geeniused, kes suudavad pulmakleidi muuta millekski enamat kui lihtsalt kleidiks – tõeliseks meistriteoseks!

1. Vera Wang
Vera Wang – see nimi kõlab nagu unistus. Ja see nimi on tõepoolest sünonüüm tipptasemel pulmakleidile. Või siis nagu midagi, mida sa ei julge isegi unes välja öelda. Tema kleidid on nii luksuslikud, et isegi meie kuulsad maasikad tahaksid nende peale potsatada. Kuulsad pruudid nagu Victoria Beckham ja Ivanka Trump on oma suurel päeval kandnud Vera Wangi kleite.

YouTube-st leitu:

Wera Wangi 2024 aasta kolletsiooni veebileht.

2. Monique Lhuillier
Monique Lhuillier on naiselikkuse ja elegantsi kehastus. Tema disainid on nii peened ja kaunid, et võid neid vaadates endale isegi silma ära nutta. Monique Lhuillieri kleidid on valinud näiteks Reese Witherspoon ja Britney Spears.

YouTube-st leitu:

Monique Lhuillier 2025 kevadise kollektsiooni veebileht.

3. Elie Saab

Elie Saab on säravate ja luksuslike kleitide kuningas. Kui tahad pulmas tõeliselt hiilata, siis Elie Saabi kleit on su parim sõber. Kuulsad pruudid nagu Halle Berry ja Christina Aguilera on valinud oma suureks päevaks Elie Saabi loomingut.

YouTube-st leitu:

Elie Saab 2024 aasta kolletsiooni veebileht.

4. Oscar de la Renta

Oscar de la Renta – nimi, mis tekitab tunde, et oled sattunud ajatusse elegantsimaailma. Tema kleidid on klassika ja stiili kvintessents. Hilary Duff ja Amal Clooney on olnud õnnelikud pruudid Oscar de la Renta kleitides.

Instagrammist miskit

Oscar De 2024 aasta kolletsiooni veebileht

5. Carolina Herrera

Carolina Herrera – naine, kes teab, kuidas muuta pulmakleit šikiks ja elegantseks. Tema disainid on tõeline silmailu ja hinge toit. Carolina Herrera kleite on kandnud näiteks Kristen Stewart ja Olivia Palermo.

Carolina Herrera Little White Dresses

6. Zuhair Murad

Zuhair Murad on detailide meister. Kui tahad, et iga tikand ja kaunistus räägiks oma lugu, siis vali Murad ja sa ei pea pettuma. Jennifer Lopez ja Sofia Vergara on oma pulmapäeval kandnud Zuhair Muradi imekauneid kleite.

YouTube-st leitu:

Zuhair Murad Bridal 2024 veebileht

7. Marchesa

Marchesa on romantika ja naiselikkuse sünonüüm. Kui su pulmad peaksid olema nagu unistus, siis Marchesa kleit on see, mis selle unistuse täide viib. Blake Lively ja Nicole Richie on pruudid, kes on valinud Marchesa kleidid.

YouTube-st leitu:

Marchesa Bridal 2024 veebileht

8. Berta

Berta on kaasaegse pruutmoe tipp. Julge, seksikas ja glamuurne – need on sõnad, mis kirjeldavad tema kleite kõige paremini. Kelly Rowland ja Kacey Musgraves on pruudid, kes on uhkustanud Berta kleitidega.

Youtube-st leitu

Miskit Pinterestist

Berta Pruudikleitide kollketsiooni veebileht.

9. Galia Lahav

Galia Lahav on luksuse ja dramaatika kehastus. Kui tahad oma pulmas tõeliselt silma paista, siis Lahav on see, kes su kleidi unikaalseks ja meeldejäävaks teeb. Beyonce ja Megan Fox on valinud oma pulmakleitideks Galia Lahavi loomingut.

Youtube-st leitu

10. Jenny Packham

Jenny Packham – tema kleidid on kui glamuuri ja vintage-stiili ülistus. Kui tahad tunda end nagu vanade filmide staar, siis vali Packham. Kuulsad pruudid nagu Kate Middleton ja Angelina Jolie on kandnud Jenny Packhami pulmakleite.

YouTube-st leitu (2023)

Jenny Packhami 2024 kollektioon veebis

Ehk siis kallis pruut, kleit ei ole lihtsalt riietus – see on statement! Ja need kümme disainerit on valmis sinu suurt päeva veelgi suuremaks tegema. Valik on sinu, aga ma olen kindel, et ükskõik millise neist valid, sa ei pea pettuma. Muuseas, kui keegi leiab minu elukaaslasele ka midagi stiilset, siis andke teada!

Lugupidamisega

Virgo
Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?

Temaatilised pulmad, mis sobiksid Eestis!

Pulmade planeerimine algab aegajal teema valimisest, mis aitab suunata kogu ürituse stiili ja atmosfääri.

Pulmad aastal 2020/21 ehk noorpaaride elu koos COVID-19-ga!

Minu soovitused noorpaaridele: Sanitaarne turvalisus olgu esimesel kohal kuni selle aasta lõpuni. Desinfitseerimisvahendid peavad olema iga külaliste laua kui ka söögilaua peal. Kui tegijad tahavad kanda maske, siis te seda ka lubate, ükskõik kuidas see ka ei lähe pulmastiilist välja. Sama kehtib ka külaliste puhul. Paluge pulmaisadel teha selliseid tegevusi, kus nende kokkupuude teiste külalistega on minimaalne. Oksjonid, viktoriinid, "tv mängude" kloonid, ametite jagamine - nende puhul on inimesed pulmaisast kaugemal. Miks nii? Sest külalisi te tunnete, aga see aasta ma kardan, et enamus tegijatest võtab vastu kõik tööd mõtlemata enda tervisele. Kui teil on kahtlusi mõne pulmakülalise tervise koha pealt - ärge palun kartne seda ka neile öelda või küsida. Ma ei palu teil öelda, et "kuule jää koju", aga miks riskida.

8 põhjust, miks pruutpaar vajab oma pulmadeks kodulehte!

Tervitus, siin Digipulm! Iga päev teeb digimaailm sammu lähemale suurte ja mugavate muudatusteni. Nii on teinud ka pulmatrend olulise arengu selleks, et lihtsustada pruutpaari, pulmakorraldajate kui ka külaliste elu. 

Kuidas kajastada "Teie lugu"?

Ahhoi abieluranda sõudjad!

Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma -…

Et kõik südamelt ära rääkida, pean alustama algusest...Algusest siis nii, et järgnev blogi on kirjutatud aastal 2006, aga ma jätaks ka 2019 aastal kõik nii nagu oli siis - toob mõtte ju paremini välja ja nii on kogu tekst paremini kontekstis,