Pulmadega seotud kohad üle Eesti

Virgo Jaani
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Tervitus-

Aegade jooksul olen proovinud meelde jätta ja ülestähendada erinevaid pulmadega seotud kohti Eestis.- et kus mis asub, mis traditsioone kuskil teha saab ja kust võiks leida parima toonekure pesa :D

Täidan seda kaarti natukesehaaval, kuid viimastel aastatel ei suuda enam miskit sinna panna - äkki aitate.

Kui näete, et midagi puudu või tahate ise midagi lisada - saate kommentaaridesse lisada kohad, mida tahate ka kaardile paigutada.

Punased - toonekure pesad
Sinised - lahedad kohad traditsioonideks
Rohelised - hea autodega parkida, et saaks rongi kokku

Aga see kaart on ikka traditsioonide- ja pulmarongide paikapanemiseks - ettevõtteid ja peokohti me siia kaardile lisama ei hakka.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?

Põhiline reegel pulmateenuste turul kriisi ajal

Kolm nädalat kodus ja 90% sündmustest on lükatud edasi. Kõigil, kes toimetavad pulmateenuste turul, on siis kas väike või suur hirm selle ees, mida toob tulevik ja kuidas saada üle käibelangusest. Kuidas ellu jääda?

Intervjuu Martin Liivetiga: Iidse ja moodsa ühendamisest…

Kui me arutame noorpaariga pulmakorralduslikke teemasid, siis sagedane palve on noorpaarilt see, et kuidas saaks nende moodsalt tänapäevases pulmas tulla mingil ajahetkel meie esivanemate juurte juurde ning kasutada osaliselt esiemade-isade pulmatraditsioone.

Hea tegija leidmine?

Üks tegija ütles, et Pulmad.ee on absurdne. Et et kuidas me julgeme oma kataloogi eest raha küsida ja ikka jätta foorumisse tegijaid laitvad teemad (no alates sellest versioonist meil pole enam foorumit, see jäi vanasse keskkonda vana.pulmad.ee) ?

Maris Nurk, videointervjuu pruudiga ehk me saame hakkama!

Videointervjuu pruudiga ehk me saame hakkama! Praegu on see aeg, kus käes on kriis ning me saame aru, et läbi saame sellest kriisist ainult üheskoos, ainult tervikliku ühiskonnana.

Pulmamess "Eesti Pulmad 2025" ja Aasta Tegija 2024

Just nii, nagu pealkirjas. Peale pikka mõtlemist, et mis me teeme ja kuidas me teeme, oleme aru saanud, et teeme ise ja teeme korralikult. Alustan uuesti kõigega, mis vahepeal oli unarusse jäetud. Tuju on tagasi ja miskit tuleb ju teha. Blogid nõuavad kirjutamist ja kaasajastamist ning ka Pulmad.ee arendamine läheb suure hooga edasi (hooga ehk siis aeglaselt nagu alati, aga läheb). Ning esimene uudis on pulmamess tuleb (95% kindel), hetkel veel ei avalda kohta ega kuupäev, selge on see, et see on Tallinn ja kuskil septembris või oktoobris. 95% kindel tähendab seda, et me väga tahame, aga kahjumit tahame tunduvalt vähem. Hetkel tundub, et kõik võiks toimida, aga viimased 4 aastat on näidanud, et...well..on näidanud, et tuleb elada praegu ja kohe ning kui mõelda ette, siis mitte väga pikaks ajaks :D