Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Pulmaisa Gert Uuetoa
Gert Uuetoa
+37256222795
pärnu

Pulm on Teie kahe tähtpäev. See päev on teie mõlema nägu ja mõlema moodi. Seepärast on täiuslikkus iga pruutpaari jaoks täiesti erinevalt mõistetud nähtus. Siin ei saa olla õigeid või valesid vastuseid.

Pulmapidu peab meeldima Teile mõlemale. Valige oma pulma just need traditsioonid ja tegevused mis Teile meeldivad, need mis rikastavad Teie pulmapidu.

Olen abiks, et valida just Teile sobiv pulmapeo rütm ja iseloom.

Olen abiks kogu pulma planeerimisel. Koostame sobiva ja sujuva ajakava (algus enne registreerimist). Planeerime pulmarongi marsruudi koos traditsiooniliste tegevustega. Kavandame tegevused peale pulma rongkäiku ning soovitame sobivat pulma programmi (mängud, rollid, oksjon).  

Usun, et pulmaisa ei ole pelgalt meelelahutaja, keda pruutpaar kohtab alles pulmas. Kuna pruutpaari jaoks on keeruline oma igapäevaste tegemiste kõrvalt jagada tähelepanu kõikidele olulistele pulma detailidele, siis tahan olla pruutpaarile toeks kogu korralduse protsessi vältel.

Pulmapeo läbiviimisel korraldan mänge, viktoriine ja oksjonit. Loomulikult järgin häid pulma traditsioone.

Pulmapeo kujundame sellisena, et kõikides mängudes saaksid kõik osaleda (ka pruutpaar). Nii kujunebki iga pulm eriliseks ja iga pruutpaar unikaalseks.

Pulmaisa roll:

♥ koostan sujuva ja sobiliku ajakava (pildistamisest kuni tordi lõikamiseni)

♥ teen vajalikud ettevalmistused (taustamuusika)

♥ hoian pulmapidu eelnevalt kokkulepitud ajakavas

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Informatsioon puudub
Keeled