Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Eesti Juveel
Triin Uuk
6997111
Kadaka tee 36
Tallinn

Juveel OÜ on ainus lauahõbeda tootja Balti riikides ning suurim kuld- ja hõbeehete tootja Eestis.

Esinduskauplusteks on kauplused "Eesti Juveel".  

Eesti Juveeli poebränd kõnetab kaasaegset inimest, andes professionaalset nõu ja pakkudes suurepäraseid ehteid. Eesti Juveeli poed kannavad pikki traditsioone ja on südamelähedased kümnetele tuhandetele eestlastele.

Pakume laias valikus ajatuid ja klassikalisi erineva laiusega abielusõrmused.

Lisaks Eestis toodetud klassikalistele ja käsitööna valminud mudelitele, pakume ka Soome brändi KOHINOOR eksklusiivseid teemantlihviga abielusõrmuseid.

Suurim valik lauahõbedat- sobiv ja väärikas kingitus nii pruutpaarile kui ka vanematele.

Kauplustes on esindatud erinevad brändid: New Vintage by Kriss, Sueno, KOHINOOR (abielusõrmused), Ecos Jewel (ehted kauni puiduga), Sokolov ning eestimaine ainulaadne bränd nimega "LUMMUS". Lisaks pakume me ka erinevaid trendikaid käekellasid. 
 

Meie kauplused asuvad Kadaka tee 36, Rocca al Mare, Kristiine ja Järve keskuses.
 

Kohtumiseni!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Informatsioon puudub

Või sobivad need tegijad?

Mati Kullaäri - MATIGOLD

Kõik Saksa brändide eksklusiivsed abielusõrmused on Teile -25% ! Lai valik kullast kihla - ja abielusõrmuseid - üle 2000+ erineva mudeli ning võimalus lasta disainida enda jaoks eraldi sõrmused!

Abielusõrmused.com

Valmistame abielusõrmuseid just Teie maitse ja ootuste järgi. Asume Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Oleme pühendunud kihla- ja abielusõrmuste valmistamisele, hooldusele ning sellealasele nõustamisele.

Sangla Juveelisalong

Vanim 100% Eesti kapitalil tegutsev juveelifirma Eestis Anno 1966 Meie meistrid on töötanud oma alal vähemalt 20 aastat Tallinna Maailmakaubanduskeskuse klubi liige Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige Eesti Kullaliidu liige

GOLDTIME Juveelikauplused. Kauneimad kihla- ja…

GOLDTIME on Eesti suurim juveelikauplustekett. Meie tootevalikust leiate kauneimad abielu- ja kihlasõrmused. Kui soovite olla isikupärased ja unikaalsed, pakume samuti sõrmuste eritellimise võimalust.

e-Jewels.ee Teemantidega kihla- ja abielusõrmused!

Suur valik eksklusiivseid abielusõrmuseid, kihlasõrmuseid ja ehteid! Soovi korral saad mistahes sõrmust ka isikupärastada. Toodame teie abielusõrmused vastavalt Teie soovidele.