Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Just4u moestuudio
Kätriin Luht
5130750
Vana-Lõuna 39
Tallinn

Just4u on loodud 2010. aastal. Ettevõte ise on noor, kuid meie töötajad on oma ala tõelised professionaalid. Meie parimatel rätsepatel on rohkem kui 40 aastat töökogemust ja ühelgi pole vähem kui 5 aastat tööstaaži. Me oleme valmis täitma ka kõige keerulisemaid ja spetsiifiliste nõudmistega tellimusi.

Õmbleme peamiselt meeste ja naiste ülerõivaid: smokinguid, frakke, ülikondi, kostüüme, kleite, mantleid jmt. Samas aitame teid igasuguses õmblustöös, näiteks rõivaste parandamisel ja kohendamisel, nööpaukude tegemisel jne. Teie ülikond võib saada uue välimuse lihtsalt pressideski! Pöörduge meie poole ka siis, kui tahate nõu küsida või vajate abi, et endale ise rõivaid õmmelda.

Meie rätsepad on õmmelnud kehakatteid presidentidele, kaitseväe juhatajale ja paljudele nii Eesti kui ka välismaa avaliku elu tegelastele. Mõistagi on sellistele inimestele õmblemine vastutusrikas ülesanne, aga uskuge, me saame sellega hakkama!

Kangastega varustavad meid maailma tippklassi tootjad: Dormeuil, Loro Piana, Harrisons of Edinburg, Holland & Sherry jt. Ka muude materjalide hankimiseks teeme koostööd tippfirmadega kogu maailmast. Samuti teeme tihedat koostööd spetsialiste ettevalmistavate õppeasutustega. Osaleme sealsetes hindamiskomisjonides ja aitame praktikakohtadega.

TERETULEMAST!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 10.00-19.00, L/P Kokkuleppel

Või sobivad need tegijad?

Piret Ilves Moemaja

Piret Ilves on maineka Eesti moedisaini auhinna Kuldnõel võitja aastal 2015. Piret Ilvese käe alla valmivad pulmakleidid on minimalistlikud ja šikid.

Anna-bella salong

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001.aastast. Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite.

Gowri Style House

Suurepärane valik pulmaülikondi kõikides põhivärvides: elevandiluu, beeź, hõbehall, grafiithall, must. Pidulikkust lisavad sobivas toonis siidivest, kravatt, topelt mansetiga särk, mansetinööbid ning siidirätik.

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.