Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
TELJETUBA - ühisloomistegevus erinevatel üritustel ja käsitöötooted kingituseks
Teljetuba
53436059

Sul on tulemas eriline sündmus ning otsid meeldejäävat ja Sinu külalisi kaasavat ühisloomistegevust või hoopis ilusat ja praktilist kingitust. Siin saame meie Sulle abiks olla.

Pakume erinevatel üritustel ühisvaiba kudumist kangastelgedel koos juhendamisega. Igal osalejal on võimalus juhendaja käe all vaiba sisse kududa enda valitud värvitoonides read. Ürituse lõpuks valmib ilus ja praktiline põrandavaip, mis oleks ühtlasi kaunis ja tähendusrikas mälestusese toimunud üritusest.

Lisaks valmistame Haapsalu salle, eri värvitoonides ja mõõtmetes kangastelgedel kootud kaltsuvaipasid ja trikoopaelast heegeldatud ümmargusi põrandavaipasid.

Huvi korral võta meiega ühendust, aitame muuta Sinu ürituse erilisemaks!

Uuri lisa meie kodulehelt ja leia meid Facebookist.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Telgirent24 - Peoinventari rent ja paigaldus

Tegeleme peotelkide ja peoinventari rentimise, müügi ning paigaldusega üle Eesti.

Chixl Eesti fotoboksi ja fotopeegli rent

Tegeleme fotobokside ja fotopeeglide üürimisega mis tahes üritustele (pulmad, sünnipäevad, firmaüritused, lõpuõhtud). Vaatame aga mis see fotoboks, fotokabiin, fotobox jne endast kujutab.

TELJETUBA - ühisloomistegevus erinevatel üritustel ja…

Sul on tulemas eriline sündmus ning otsid meeldejäävat ja Sinu külalisi kaasavat ühisloomistegevust või hoopis ilusat ja praktilist kingitust. Siin saame meie Sulle abiks olla.

Meistrite Hoovi Keraamikakoda

Vanalinna südames Vene tänavast vaiksesse ja hubasesse Meistrite Hoovi sisenedes, leiad eesti keraamikute pesa – Keraamikakoja. Meie keraamikud teevad asju tassidest ja taldrikutest kuni ehete ja skulptuurideni välja.