Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Ajalooline Noblessneri valukoda
Ott Sarapuu
+372 627 6660
+372 5690 9645
Peetri 10
Põhja-Tallinn
10414

Otsite ainulaadset kohta oma üritusele? Meie ajalooline hoone, suurepärane asukoht ja eriline õhkkond kombineerituna imetabaste leiutiste ja uue tehnoloogiaga on täpselt see, mida vajate. Valukoja ruumid on ideaalne paik pulmade, pidulike õhtusöökide ja muude ürituste korraldamiseks.

EKSPOSITSIOONISAAL on üle 20 virtuaalreaalsus- ja tegevusatraktsiooni, mis on põnevad nii lapsele kui täiskasvanule. Pilkupüüdvad atraktsioonid dekoreerivad ise ruumi, nii et korraldaja ei pea eraldi ruumi kujundamisele mõtlema. Korraldajal on võimalus rentida ruum kas atraktsioonide juhendatud kasutamisega või ilma. Osaliselt on võimalik atraktsioonid teisaldada, nii et ruumi ühte ossa tekib ruum lava ning tantsuplatsi jaoks. PROTO peasaali saab rentida ka keskuse lahtiolekuaegade väliselt või külastada ekspositsiooni, kui sündmuse toimumiskohaks on mõni muu meie ruumidest.

NOBLESSNERI VALUKOJA NOBELI SAAL- on Noblessneri valukoja uhkus, kus me oleme säilitanud selle algse industriaalse õhkkonna. Tegemist on 645m2 suure ja 11 meetrit kõrge endise tehasesaaliga. Anname Sulle tühja lõuendi ja see, milliseks kunstiteoseks saal muutub, sõltub Sinust endast.

PANTERA SAAL - oma kõrgete lagede, suurte efektsete akende, ajalooliste detailide ning originaalpõrandaga 19. sajandist sobib neile, kes otsivad ehtsat tehase atmosfääri. Lisades dekoratiivvalgust, on võimalik saalist teha põnev peosaal.

Tutvu ruumide ja nende mahutavusega meie kodulehel.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 400 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 800 inimest
Peosaali suurus (m2)
1245 m2