Laitse Graniitvilla
Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Laitse Graniitvilla
Pille Mägila
6411002
56463094
Lossipargi tee 8, Laitse küla, Kernu vald
Harjumaa

Graniitvilla LaitsesKülalistemaja / skuptuuriaed / sündmused / pulmad / catering / modeleerimise ja joonistamise meistriklassid ja portreede joonistamineTallinnast 26 km kaugusel asuv romantiline Laitse Graniitvilla on eriline koht eriliste sündmuste tähistamiseks. Ajaloolise maakivist hoone alumisel korrusel on kaks suurt saali koosolemiste läbiviimiseks. Ülemisel korrusel on kunsti sviidid erinevate kunstnike teostega neile, kes öömajale jääda soovivad. Graniitvilla ümber laiub paljude suurte kujudega skulptuuriaed – majaperemehe, Tauno Kangro looming.Villas on kaks saali, mida saab rentida. Suurt ürituste ruumi kuhu mahub 200+ inimest mugavalt ära, on võimalik kasutada nii pulmadeks, vastuvõttudeks, bankettideks, pidudeks, kontsertideks, jne. Kaminaruum (50 kohta) on ideaalne seminarideks, koosolekuteks, vastuvõttudeks ja tähtpevadeks. Atmosfäär on rahulik, mugav ja stiilne. Pulmapidude jaoks on võimalik rentida terve maja koos majutuse ja mõlema saaliga. Loodusest inspireeritud luksuslik hotell pakub mugavat ja rahulikku ööbimisvõimalust. Aeg justkui peatub kui viibida majas, mis on lummavalt omapärane ja loomingulise atmosfääriga. Kõik 9 sviiti on kahe magamistoaga läbi kahe korruse ja majutavad lisavooditega koos kuni 70 inimest. Laste voodid on ka olemas.Lisaks meie maja ööbimiskohtadele on võimalus majutuda ka kõrvalasuvas Laitse lossis, Laitse rallipargi külalismajades ja Lepiku turismitalus.Rohkem infot villas toimuvate ürituste kohta ja fotosid nii maja seest kui õuest leiate meie Facebooki lehel: www.facebook.com/graniitvillaPoissmeeste ja tüdrukute õhtud:Modelleerimise ja joonistamise meistriklassid kunstniku juhendamisel, kes õpetab külalistele skulptuuride modelleerimist ja joonistamist. Enamasti on kaasatud ka kaunid aktimodellid, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Niisugune kursus kestab ca 1.5 – 2 tundi ja selle võib kujundada ükskõik millise koosolemise värvikaks osaks. Samuti on väga populaarne nii poissmeeste ja tüdrukute õhtutel kui ka pulmapidudel portreede joonistamine.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 201 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 201 inimest
Maksimaalne parkla mahutavus
max. 70 autot

Või sobivad need tegijad?

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Padise Mõis

Padise mõis asub Padise vallas, Lääne-Harjumaal,Tallinnast 50 km kaugusel, Keila-Haapsalu maantee ääres. Mõisahoone asub 13 sajandil rajatud Padise kloostri kõrval.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Mäeotsa Puhketalu

Oleme 200 aastat vana talukoht mis oma eheduse ja taastatud hoonetega annab selge pildi endise aegsest talu tipparhidektuurist. Ehedus ja privaatsus ning piisav lähedus Tartule(25km) on meie edu saladuseks tänapäeval.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

St. Petersbourg 5* Tallinna vanalinnas

Vanasti, sadu aastaid tagasi, olid kloostrid ja hospiitsid kohtadeks, mis pakkusid varjupaika ning kus sai puhata argipäeva eest. Täna on selleks kohaks St. Petersbourg hotell Tallinna vanalinnas.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.
Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskuses on võimalik korraldada väga mitmesuguseid sündmusi.