Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Laitse Graniitvilla
Pille Mägila
6411002
56463094
Lossipargi tee 8, Laitse küla, Kernu vald
Harjumaa

Graniitvilla LaitsesKülalistemaja / skuptuuriaed / sündmused / pulmad / catering / modeleerimise ja joonistamise meistriklassid ja portreede joonistamineTallinnast 26 km kaugusel asuv romantiline Laitse Graniitvilla on eriline koht eriliste sündmuste tähistamiseks. Ajaloolise maakivist hoone alumisel korrusel on kaks suurt saali koosolemiste läbiviimiseks. Ülemisel korrusel on kunsti sviidid erinevate kunstnike teostega neile, kes öömajale jääda soovivad. Graniitvilla ümber laiub paljude suurte kujudega skulptuuriaed – majaperemehe, Tauno Kangro looming.Villas on kaks saali, mida saab rentida. Suurt ürituste ruumi kuhu mahub 200+ inimest mugavalt ära, on võimalik kasutada nii pulmadeks, vastuvõttudeks, bankettideks, pidudeks, kontsertideks, jne. Kaminaruum (50 kohta) on ideaalne seminarideks, koosolekuteks, vastuvõttudeks ja tähtpevadeks. Atmosfäär on rahulik, mugav ja stiilne. Pulmapidude jaoks on võimalik rentida terve maja koos majutuse ja mõlema saaliga. Loodusest inspireeritud luksuslik hotell pakub mugavat ja rahulikku ööbimisvõimalust. Aeg justkui peatub kui viibida majas, mis on lummavalt omapärane ja loomingulise atmosfääriga. Kõik 9 sviiti on kahe magamistoaga läbi kahe korruse ja majutavad lisavooditega koos kuni 70 inimest. Laste voodid on ka olemas.Lisaks meie maja ööbimiskohtadele on võimalus majutuda ka kõrvalasuvas Laitse lossis, Laitse rallipargi külalismajades ja Lepiku turismitalus.Rohkem infot villas toimuvate ürituste kohta ja fotosid nii maja seest kui õuest leiate meie Facebooki lehel: www.facebook.com/graniitvillaPoissmeeste ja tüdrukute õhtud:Modelleerimise ja joonistamise meistriklassid kunstniku juhendamisel, kes õpetab külalistele skulptuuride modelleerimist ja joonistamist. Enamasti on kaasatud ka kaunid aktimodellid, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Niisugune kursus kestab ca 1.5 – 2 tundi ja selle võib kujundada ükskõik millise koosolemise värvikaks osaks. Samuti on väga populaarne nii poissmeeste ja tüdrukute õhtutel kui ka pulmapidudel portreede joonistamine.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 201 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 201 inimest
Maksimaalne parkla mahutavus
max. 70 autot

Või sobivad need tegijad?

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

William Willa

William Willa Otepääl kauni Pühajärve läheduses pakub kvaliteetset majutust ja toitlustust erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Georgi hotell

Võru kesklinnas peatänaval ootab teid ajalooline hoone, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Kõue mõis

Kaunis Kõue mõis pakub oma elegantsel moel teile õdusat ja erinäolist kohta pulmapeoks.
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

Arensburgi Meedla Koda ja Arensburg Boutique Hotel & Spa

Soovite pidada oma pulmad armsal kodusaarel Saaremaal või tundub meretagune Kuressaare selleks õige ja idülliline paik.
Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskuses on võimalik korraldada väga mitmesuguseid sündmusi.