Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Maria talu
Maria talu
523 6066
447 4558
Kõpu küla, Tõstamaa osavald, Pärnu
Pärnumaa
88109

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine ja jätkusuutlikkus. Talu on saanud nime - Maria - peremehe vanavanaema, esimese perenaise järgi. Samuti on läbi aegade talus peetud hobuseid ja tänaseks on tallides 15 hobust nii tõuaretuseks kui ka ratsutamiseks.

Otse talu hoovist suunduvad teerajad kaunisse männimetsa, kus on vahva jalutada, matkata, ratsutada või jalgrattaga sõita. Saunamõnusid saate nautida kahes puuküttega saunas. Lapsed leiavad tegevust mänguplatsil.

Majutus puhkemajades, mille teise korruse tubadest ja rõdudelt avaneb kaunis vaade metsa taha loojuvale õhtupäikesele ja hobuste koplitele. Majutusvõimalus lisakohtadega kuni 90-le inimesele.

Maria talu peoruumidest suurim 2020 juunis valminud valgusküllane Maria saal 300 m² koos päikeseloojanguterrassiga 200 m²mahutab mugavalt banketi stiilis koos bändi ja tantsuplatsiga kuni 150 inimest, rehealuse saal 70 inimest ning valgete lükandseintega välikatusealune 120 inimest.

Kohapealsed toidud valmivad kvaliteetsest kodumaisest ja kohalikust toorainest – pakume nii traditsioonilist menüüd kui ka erilisemaid ja suursugusemaid valikuid.

Pulmad on üheks tähtsaimaks sündmuseks meie elus, seepärast peab pulmapäev olema väga hästi läbi mõeldud ja hoolikalt planeeritud.

Professionaalse pulmakorraldaja abiga leiame teile sobivaimad lahendused:

 • pruutpaari riietus
 • dekoratsioonid
 • kutsed
 • laulatus Kõpu kirikus
 • hobuvanker
 • meelelahutus
 • peojuhid
 • toitlustamine
 • pulmatordid
 • fotograafid
 • filmimehed
 • külaliste majutamine

Maria talus on rajamisel noorpaaride park. Ka teil on võimalus olla osaline selle kauni pargi rajamisel oma puu istutamisega, et siis igal aastal taas tulla Maria tallu meenutama seda kaunist päeva.

Küsige personaalset pakkumist!

 

Kohtumiseni Maria talus!

 

 

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 150 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 150 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 90 inimest
Peosaali suurus (m2)
300 m2

Või sobivad need tegijad?

Kallaste Turismitalu

Pulmad Kallaste Turismitalus - Ärksa hingega talu Harjumaal!

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskuses on võimalik korraldada väga mitmesuguseid sündmusi.

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.

V Spaahotell

PULMAD V Spaahotellis. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis! V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.

Vanatoa Turismitalu

UNISTUSTE PULMAD......kadakate ja kiviaedade keskel muistses Koguva külas Muhu saarel.   Meie abivalmis ja rõõmsameelne personal aitab Teil korraldada meeldejäävad pulmad ühes vanimas talukompleksis ajaloolises kalurikülas.