Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Pajusi Mõis / Pulmaauto / Hobukaarik
Rein Saar
58844944
Pajusi küla
Põltsamaa vald
48224

Kunagise mõisavalitseja Carl Gustav von Wahli järgi nime saanud restoran, mis algselt oli Pajusi mõisa tall-tõllakuur, on ehitatud 19.sajandi alguses.

Alates 1999.aastast on kaunis sammastega hoone muinsuskaitse arhitektuurimälestis.
2020.aasta suveks on pärast ulatuslikke renoveerimistöid kaunist restoranist Von Wahl saanud Pajusi mõisa pärl, mille mahutavus on pea 100 inimest ning mille ruumikus ning elegantsus ei jäta kedagi külmaks.
Ruumid sobivad ideaalselt unustamatute pulmade korraldamiseks.

Pajusi Mõisa personal teeb kõik endast oleneva, et Teie imeline päev oleks just selline nagu Teie olete ette kujutanud. Suhtlus pruutpaari/pulmakorraldajaga on pidev ning otsime parimaid võimalusi, et pulmapidu kulgeks sujuvalt ning muretult.

Pajusi Mõisa kompleksis asub veel ka külalistemaja, Sepi- ja Grillkoda ning Kultuuriait, kus saab erinevaid kontserte kuni 200 inimesele korraldada.
Kompleksist eemal on meil veel Loopre Lepiku Ratsatalu koos mängutoaga, kus saab ideaalselt laste sünnipäeva pidada.

Peale kaunite mõisahoonete rendime veel pulmadeks erinevaid Žigulisid, Volgasid, Chevy Van'i ning võimalik on ka hobukaariku rent.
Kõik masinad on hooldatud ning autentsed.

Küsige kindlasti hinnapakkumist meili või telefoni teel.

Pajusi Mõis - Sinu sündmuse vääriline !

Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 100 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 130 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 31 inimest

Või sobivad need tegijad?

Mäeotsa Puhketalu

Oleme 200 aastat vana talukoht mis oma eheduse ja taastatud hoonetega annab selge pildi endise aegsest talu tipparhidektuurist. Ehedus ja privaatsus ning piisav lähedus Tartule(25km) on meie edu saladuseks tänapäeval.

Vanatoa Turismitalu

UNISTUSTE PULMAD......kadakate ja kiviaedade keskel muistses Koguva külas Muhu saarel.   Meie abivalmis ja rõõmsameelne personal aitab Teil korraldada meeldejäävad pulmad ühes vanimas talukompleksis ajaloolises kalurikülas.

Cantervilla Loss

Abiellumine on iga inimese elus üks tähtsamaid sündmusi. Kes ei unistaks erilistest ja meeldejäävatest pulmadest ? Miks ka mitte suursugustest või lausa kuninglikest... Ühe sellise võimaluse leiate Cantervilla lossis !

William Willa

William Willa Otepääl kauni Pühajärve läheduses pakub kvaliteetset majutust ja toitlustust erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks.

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.