Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Truu puhketalu
Truu puhketalu
Pole avalikud
Pole avalikud
53466737
Saare talu, Kaatsi küla, Kambja vald, Tartumaa

Truu puhketalu asub privaatselt metsade vahel looduskaunis kohas.

Puhketalus on kolm puhkemaja, milles on avarad peoruumid ning majutus 30-le inimesele.

Peoruumid asuvad kõrvuti kivimajas. Suurem peoruum (60 m2) on toitlustamiseks 50-le inimesele. Väiksemat peoruumi (50 m2) kasutatakse tegevusteks ja tantsuks.

Puhketalus on ujumiseks kaks tiiki ning soovi korral köetakse Teie seltskonnale kuumaks vene saun ning kümblusmajas asuv kümblustünn.

Ürituste korral on käinud catering teenust osutamas erinevad catering ettevõtted. Puhkemajades on samuti olemas kõik vajalik söögi tegemiseks ja serveerimiseks.

Peoruumis on kõlaritega muusikakeskus, WiFi, esitlustehnika televiisor.

Üritust on võimalik läbi viia ka lehtlas.

Rohkem pilte ja infot leiate Truu puhketalu kodulehelt www.truutalu.ee

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 50 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 50 inimest
Maksimaalne parkla mahutavus
max. 31 autot
Maksimaalne ööbijate arv
max. 30 inimest
Peosaali suurus (m2)
60 m2

Või sobivad need tegijad?

Schlössle 5* luksus hotell

Hotel Schlössle on luksuslik 5-e tärni hotell Tallinna vanalinnas Pühavaimu tänaval.   Hotellis on 23 luksuslikult sisustatud hotellituba, hotelli tähelepanelik personal teeb kõik et viibimine hotellis oleks külalistele igati meeldiv.  

V Spaahotell

PULMAD V Spaahotellis. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis! V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.

William Willa

William Willa Otepääl kauni Pühajärve läheduses pakub kvaliteetset majutust ja toitlustust erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks.

St. Petersbourg 5* Tallinna vanalinnas

Vanasti, sadu aastaid tagasi, olid kloostrid ja hospiitsid kohtadeks, mis pakkusid varjupaika ning kus sai puhata argipäeva eest. Täna on selleks kohaks St. Petersbourg hotell Tallinna vanalinnas.

Georgi hotell

Võru kesklinnas peatänaval ootab teid ajalooline hoone, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015.