Pulmamess

 

 

Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Unistuste pulmad Anija Mõisas
Anija mõis
55530038
Anija mõis
Anija küla, Ania vald
74411

Tallinnast Narva poole sõites, 30minutilise autosõidu kaugusel ootab teid põlispuude all kaunis Anija mõis, kus põimuvad lihtne elegants ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev. Siin saate pulmi pidada suurejooneliselt või privaatselt – vaid Sina ja Tema. Abivalmis mõisarahvas aitab teil korraldada imelise ja unustamatu pulmapäeva.

Tseremoonia

Meeldejääva pulmatseremoonia saate läbi viia mõisapargi põlispuude all, aias rooside keskel, härrastemaja kaunil verandal või mõisa saalides ja salongides. Kirikliku laulatuse jaoks on lähim Harju-Jaani kirik, mis asub 6 kilomeetri kaugusel Raasikul.

Vastuvõtt

Pidulikule abielutseremooniale järgnevalt on sobiv hetk klaaside kokku kõlistamiseks ja väikeseks suupisteks. Selleks on meil mitmeid sobivaid võimalusi nii sees kui väljas: ait-sündmuskeskuse väike saal või aidaesine kaaristu õues, mitmed saalid ja salongid härrastemajas, veranda või hoopiski mõisapark.

Pulmapidu mõisapargis

Anija mõisa härrastemaja taga asuvas Prantsuse stiilis pargiosas õitsevad kevadel tulbid, suvel graatsilised roosid ja sügisepoole lisaks värviküllased floksid ning nende keskel vuliseb purskkaev. Kauneid lillepeenraid ümbritsevad jalutusrajad. Pargi roheluses on pulmapeoks avarad tingimused. Läheduses on tualetid ning piisav ruum, kuhu mahub peotelk või hoopis esinejate lava. Pargirohelusega saab kombineerida ka mõisasaalide, veranda ning ait-sündmuskeskuse kasutamist.

Pulmapidu ait-sündmuskeskuses

19. sajandi I pooles ehitatud haruldane kahekorruseline ait-jääkelder-viinakelder on värskelt restaureeritud, helge ja hubane, pakub kõige mitmekülgsemaid võimalusi ning mahutab kõige rohkem külalisi. Siin on lahedalt ruumi nii lauasistumiseks kui jalakeerutuseks. Esimesel korrusel on väike saal (74 m²) ja suur saal (178 m²), kuhu mahub banketilaudade taha umbes 100 külalist, püstijala vastuvõtule kuni paarsada.

Suures saalis on teisaldatav lava ja kaasaaegne tehnika: juhtmevaba pildi ja heli edastamise süsteem ClickShare, projektor, statsionaarne ekraan 300×200 cm ja helitehnika komplekt kahe mikrofoniga. Koos peosaalidega on võimalus kasutada ka eraldi sissepääsuga võlvkeldrit, suurt paekiviseintega II korruse saali (ainult suvel) ja väikest kööginurka.

Pulmapidu härrastemajas

19. sajandi algusaastatel ehitatud ja värskelt restaureeritud härrastemaja võlub maamõisa elegantsiga, kus ajalugu ja tänapäev on tihedalt põimunud. Härrastemaja kõige suurem ja pidulikum ruum on ballisaal (97 m²), mida saab soovi korral mugavalt ühendada salongide, söögitoa ja stiilse verandaga. Ballisaal mahutab banketi-laudade taha umbes 50 külalist, püstijala vastuvõtule kuni sadakond.

Pulmaöö mõisas

Kingitusena Anija mõisa poolt pakume värskele abielupaarile pulmaööks härrastemaja romantilist magamistuba koos vannitoaga ning hommikusööki Anija Mõisakohwik Innamorata poolt.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 100 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 200 inimest
Maksimaalne parkla mahutavus
max. 200 autot
Peosaali suurus (m2)
178 m2