Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Unistuste pulmad Anija Mõisas
Anija mõis
55534368
55530038
Anija mõis
Anija küla, Ania vald
74411

Tallinnast Narva poole sõites, 30minutilise autosõidu kaugusel ootab teid põlispuude all kaunis Anija mõis, kus põimuvad lihtne elegants ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev. Siin saate pulmi pidada suurejooneliselt ja privaatselt – vaid Sina ja Tema. Abivalmis mõisarahvas aitab teil korraldada imelise ja unustamatu pulmapäeva.

Tseremoonia

Meeldejääva pulmatseremoonia saate läbi viia mõisapargi põlispuude all, aias rooside keskel, härrastemaja kaunil verandal või mõisa saalides ja salongides. Kirikliku laulatuse jaoks on lähim Harju-Jaani kirik, mis asub 6 kilomeetri kaugusel Raasikul.

Vastuvõtt

Pidulikule abielutseremooniale järgnevalt on sobiv hetk klaaside kokku kõlistamiseks ja väikeseks suupisteks. Selleks on meil mitmeid sobivaid võimalusi nii sees kui väljas: ait-sündmuskeskuse väike saal või aidaesine kaaristu õues, mitmed saalid ja salongid härrastemajas, veranda või hoopiski mõisapark.

Pulmapidu mõisapargis

Anija mõisa härrastemaja taga asuvas Prantsuse stiilis pargiosas õitsevad kevadel tulbid, suvel graatsilised roosid ja sügisepoole lisaks värviküllased floksid ning nende keskel vuliseb purskkaev. Kauneid lillepeenraid ümbritsevad jalutusrajad. argi roheluses on pulmapeoks avarad tingimused. Läheduses on tualetid ning piisav ruum, kuhu mahub peotelk või hoopis esinejate lava. Pargirohelusega saab kombineerida ka mõisasaalide, veranda ning ait-sündmuskeskuse kasutamist.

Pulmapidu ait-sündmuskeskuses

19. sajandi I pooles ehitatud haruldane kahekorruseline ait-jääkelder-viinakelder on värskelt restaureeritud, helge ja hubane, pakub kõige mitmekülgsemaid võimalusi ning mahutab kõige rohkem külalisi. Siin on lahedalt ruumi nii lauasistumiseks kui jalakeerutuseks. Esimesel korrusel on väike saal (74 m²) ja suur saal (178 m²), kuhu mahub banketilaudade taha umbes 100 külalist, püstijala vastuvõtule kuni paarsada.

Suures saalis on teisaldatav lava ja kaasaaegne tehnika: juhtmevaba pildi ja heli edastamise süsteem ClickShare, projektor, statsionaarne ekraan 300×200 cm ja helitehnika komplekt kahe mikrofoniga. Koos peosaalidega on võimalus kasutada ka eraldi sissepääsuga võlvkeldrit, suurt paekiviseintega II korruse saali (ainult suvel) ja väikest kööginurka.

Pulmapidu härrastemajas

19. sajandi algusaastatel ehitatud ja värskelt restaureeritud härrastemaja võlub maamõisa elegantsiga, kus ajalugu ja tänapäev on tihedalt põimunud. Härrastemaja kõige suurem ja pidulikum ruum on ballisaal (97 m²), mida saab soovi korral mugavalt ühendada salongide, söögitoa ja stiilse verandaga. Ballisaal mahutab banketi-laudade taha umbes 50 külalist, püstijala vastuvõtule kuni sadakond.

Pulmaöö mõisas

Kingitusena Anija mõisa poolt pakume värskele abielupaarile pulmaööks härrastemaja romantilist magamistuba koos vannitoaga ning hommikusööki Anija Mõisakohwik Innamorata poolt.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 200 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 250 inimest
Maksimaalne parkla mahutavus
max. 300 autot
Peosaali suurus (m2)
300 m2

Või sobivad need tegijad?

Mariin Catering

Mariin Catering on Mäesalu Cateringi uus nimi, kes omab pikaajalist kogemust toitlustuses. Meie eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteedi ja sõbraliku hinnaga catering teenust.

Padise Mõis

Padise mõis asub Padise vallas, Lääne-Harjumaal,Tallinnast 50 km kaugusel, Keila-Haapsalu maantee ääres. Mõisahoone asub 13 sajandil rajatud Padise kloostri kõrval.

V Spaahotell

PULMAD V Spaahotellis. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis! V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.

Mäeotsa Puhketalu

Oleme 200 aastat vana talukoht mis oma eheduse ja taastatud hoonetega annab selge pildi endise aegsest talu tipparhidektuurist. Ehedus ja privaatsus ning piisav lähedus Tartule(25km) on meie edu saladuseks tänapäeval.