Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Fiona Weddings
Mariel Jalakas
+37253328707
+37253328707
Tallinn, Eesti
11912

Fiona Weddings on pühendunud pulmade korraldamisele ning meile on oluline muuta teie pulmapäev eriliseks ja meeldejäävaks sündmuseks. Pakume personaalset, põhjalikku ja kliendikeskset pulmakorraldusteenust, kasutades oma pikaaegset kogemust ning laia koostöövõrgustikku.
Meie eesmärgiks on luua ainulaadsed, mõtestatud ja detailirohked pulmad, mis kajastavad iga paari unikaalset lugu

PULMAKOORDINAATORI TEENUS

See teenus sobib teile, kui soovite ise oma pulma organiseerida, kuid vajate just pulmapäeval professionaalset abikätt. Ma olen kohal sündmuste algusest kuni tordi serveerimiseni või kauem, tagades, et kõik sujuks ladusalt. Minu kogemus ja tähelepanelikkus hoiavad eemal praktilised mured ning lasevad teil keskenduda olulisele – teie armastuse tähistamisele ja selle imelise päeva nautimisele.

PULMAKORRALDUSE TÄISTEENUS

Teie pulmapäeva korraldamine on algusest lõpuni minu hoolde usaldatud. Te ei pea muretsema millegi pärast, sest kogu suhtlus erinevate teenusepakkujatega käib läbi pulmakorraldaja. Minu eesmärk on kujundada pulmapäev täpselt teie soovide järgi. Olen teiega tihedas suhtluses kuid ei koorma teid liigsete detailidega. Täiskorraldusteenus hõlmab kõiki pulma korraldamise aspekte, alates ideaalse peokoha leidmisest, dekoratsioonide planeerimisest, kutsete kujundamisest, eelarve haldamisest kuni pulmapäeval külaliste lahkumiseni.

STILISTIKA JA DEKORATSIOON

Teie pulma visuaalne keel on oluline, et luua imeline ja romantiline atmosfäär. Antud teenus hõlmab kogu visuaalse lahenduse välja töötamist just teie isikupära peegeldades – alates pulmakutsetest, lauaplaanidest ja nimesiltidest kuni peosaali ning tseremooniakoha dekoratsioonide ja floristikani.

PULMAD VÄLISMAAL

Imeline Santorini või seiklusrikas Dubai? Välismaal pulmade korraldamine pole kunagi olnud nii lihtne!

Võta meiega ühendust, mis iganes on teie soovid ja loome koos teile unustamatu pulmapäeva!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled