Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Pulmakleit Pruudisalong
Jana Smirnov
58390392
Lootsi 8
Tallinn
10151

Tere tulemast pruudisalongi Pulmakleit!

Meil on rõõm teid näha ja kihlumise puhul õnnitleda, sest kui olete juba kord meie leheküljele sisenenud, on teil kihlus seljataga. Soovime, et leiaksite kõige kaunima, selle ainukese oma kleidi, mis muudab teie pulmapäeva muinasjutuks.

Mis eristab meid teistest salongidest? Siin on kõik lihtne: igal pruudil on oma isikupära, mistõttu peab teda ka isikupäraselt kohtlema. Ja see pole lihtsalt sõnakõlks. Suhtume igasse kleidiproovi vastutustundega, kuna arvame, et pulm algab pruutkleidi proovist, ning seetõttu püüame muuta iga kleidiproovi väikseks pidulikuks sündmuseks ja teha seda võimalikult mugavas õhkkonnas.

Iga pruut on vanusest, kehaehitusest ja maitsest olenemata väärt kõige paremat. Pole olemas sellist pruuti, kellele pruutkleit ei sobiks. See kaunistab iga neiut või naist, tuleb vaid see õige, ainukene ja kordumatu leida. Ja vaat siin ulatame meie oma abikäe. Valime teile kleidi, mis peegeldab teie omapära, näitab teie figuuri kõige soodsamas valguses, rõhutab teie individuaalsust.

Mõistame suurepäraselt, et igal inimesel on omad eelistused, maitse, elustiil ja eelarve, mistõttu saame pakkuda ka kõige viimast moodi kui ka ajaproovile vastu pannud klassikalisi mudeleid ning nõndanimetatud oma looga kleite, sest peamine pole kleidi hind, vaid teie peegelpilt peeglis ja peigmehe silmades ning tunne, et olete kordumatu ning isikupärane.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled