Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Veronique salong
Veronika Krjutškova
7341149
6003390
Tartu/Tallinn

Eesti kõige laiema valikuga peo-ja pulmarõivaste salong Veronique avas oma uksed 2007. aastal. Salongist leiate rikkaliku valiku stiilseid ning ülevoolavalt glamuurseid  disainerite pulmakleite, peeneid õhtukleite, šikke ülikondi. Kleite erinevale maitsele jagub küllaga. Lõpupeoks pakub salong-butiik nii pikki kui ka lühikesi kleite.  Saadaval on armsaid pruutneitside kleite, kuid pakkuda on ka lihtsamaid kleidikesi, millega minna näiteks sünnipäevale tõelise õhtu kaunitarina.

Meie salong pakub erineva hinnaklassiga disainer kleite. Salongist leiate tundut kaubamärke nagu Lanesta, Armonia, Daria Karlozi, Ida Torez, Modeca, Gabbino,  Ariamo, Lezardi, Raffineza jne.

TARTU SALONG ( Riia 10 )

E-R 10-18 ; L 10-16

TALLINNA SALONG  ( Pronksi 3 )

E-R 10-19 ; L 10-17

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette

Või sobivad need tegijad?

Veronique salong

Eesti kõige laiema valikuga peo-ja pulmarõivaste salong Veronique avas oma uksed 2007. aastal.

Piret Ilves Moemaja

Piret Ilves on maineka Eesti moedisaini auhinna Kuldnõel võitja aastal 2015. Piret Ilvese käe alla valmivad pulmakleidid on minimalistlikud ja šikid.

Gowri Style House

Suurepärane valik pulmaülikondi kõikides põhivärvides: elevandiluu, beeź, hõbehall, grafiithall, must. Pidulikkust lisavad sobivas toonis siidivest, kravatt, topelt mansetiga särk, mansetinööbid ning siidirätik.

Anna-bella salong

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001.aastast. Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite.