Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Aroma Marketing
56003803
Tööstuse 48-104
Tallinn

Lõhnaturundus

Lõhnaturundus aitab meie klientidele saavutada erinevaid eesmärke – tekitada ruumides soovitud atmosfäär ja meeleolu, motiveerida kliente või töötajaid, võidelda ebasoovituslikke lõhnadega.

AROOMIMEISTRID on koostööpartneriks valinud maailmas tuntud Saksa lõhnaturunduse eksperti REIMA AirConcept GmbH.

Meie tootevalikus on erinevad lõhnaseadmed, mis võimaldavad lõhnastada väga erineva suurusega ruume – alates väiksest toast kuni suure kaubanduskeskuseni.

Põhiline lõhnavalik sisaldab veidi üle 350 kõige populaarsemat lõhna, kuid tegelikult lõhnade arv on piiramata ja kliendi soovil, võime valmistada ka täiesti unikaalse erilõhna.

AROOMIMEISTRITE poolt pakutavad lahendused sobivad igale ruumile, eelarvele ja eesmärgile.

MEIE EESMÄRK – ON TEIE LISAVÄÄRTUS

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Kaunis Events

Kaunis Events’i pulmad ja üritused on meeldejäävad, täis maagilisust, ideaalselt planeeritud ning kaunilt täide viidud!

La Luna Peod

La Luna Peod aitab Sind kõiges, mis puudutab pulmade ja pidude korraldamist – pulmade planeerimine, kutsete saatmine, toitlustuse korraldamine, esinejate ja meelelahutajate valik, peo ajal kohapealne korraldus ja palju muud.

Lilledest ja paberitest OÜ

Kõik vajalik ühest kohast ja ühelt tegijalt. Et Teie peol oleks üks ja läbiv stiil, mis on eelnevalt kokkulepitud. Kõik alates kutsetest ja kohakaartidest kuni pruudikimbu ja dekoratsioonideni.

Amore Wedding planner

  Sinu Unistus - Meie Teostus! Pakume nii Pulmakorraldamise täisteenuse kui ka eraldi pulmateenuseid, seal hulgas ka Pulmapäeva koordineerimine.

Stilisma

Meie soov on luua erilisi ja läbimõeldud tähtpäevi. Lisaks ruumide kaunistamise teenusele pakume ka peoinventari renti. Aitame Teid ideede loomisel ning pakume läbimõeldud ja detailiderohket teostust.